ZÁŽITEK: Virtuální prohlídka zámku ve Versailles

04.05. 2022 od 20:00 do 21:30 - online (ZOOM)

Zveme vás na jedinečnou, hodinu a půl trvající virtuální prohlídku zámku ve Versailles – zábavnou formou à la storytelling v magické režii a interpretaci Éléonore Nicolas.

Zámkem vás provede jeho nejslavnější obyvatelka Marie-Antoinetta (v podání Éléonore Nicolas). Povypráví vám různé příhody a anekdoty, jak to na zámku chodilo atd. Rozhodně nečekejte klasickou nudnou prohlídku zámku!

Prohlídka bude v angličtině.

Akce zdarma.

REZERVACE -> ZDE

Kapacita je omezena na max. 99 míst. Rezervace je možné provádět nejpozději den před konáním akce (tj. do 3. 5. do 20:00 hod.). Te samý den večer pošleme zaregistrovaným zájemcům link na připojení na ZOOM.

 

[CZ]
Éléonore Nicolas je Francouzka a je vypravěčka, průvodkyně, režisérka a trochu i klaunka. Ráda oživuje historii. Její představivost a láska ke slovu ji inspirují k tomu, aby pojala prohlídky jako podívanou a zpřístupnila francouzské dědictví všem. Kdo nikdy nesnil o životě na zámku? S Éléonořinou virtuální prohlídkou zámku ve Versailles objevíte fascinující anekdoty a připravíte se na setkání s Králem Slunce Ludvíkem XIV., zatímco se váš obývací pokoj promění v Zrcadlový sál. Nasaďte si sluchátka a připravte se ponořit do francouzské historie!

[FR]
Guide conférencière, autrice, metteuse en scène et un peu clown, Éléonore Nicolas met tous ses talents et son amour des mots, au service de ses visites guidées, qu’elle conçoit comme des spectacles, afin de rendre l’histoire vivante et à la portée de tous. Vous rêvez d’une vie de château ? Avec à la visite en ligne d’Éléonore, Versailles s’invite chez vous. Grâce à de nombreuses anecdotes, préparez-vous à rencontrer le Roi Soleil en personne et à ce que votre salon se transforme en Galerie des Glaces

[EN]
As a French storyteller, tour guide, stage director and a little bit of a clown, Eleonore Nicolas loves bringing history to life. Her imagination and love for words inspire her to conceive guided tours like spectacles, and make French heritage accessible to all. Who has never dreamed of a château life? With Eleonore’s virtual tour of Versailles, discover fascinating anecdotes and get ready to meet the Sun King, while your living room gets transformed into the Galerie des Glaces. Put your earphones on and be ready to plunge into French History!