Partnerství s Radiem Proglas

16. 8. 2021
25.4.—8.5.2022

Rádio Proglas poskytlo mediální partnerství pro festival Bonjour Brno.

Radio Proglas poskytlo mediální partnerství pro festival Bonjour Brno. Děkujeme!

Věděli jste, že Radio Proglas se ve svých pořadech zaměřuje i na zahraniční hudební scénu?

Poslechněte si vybrané pořady hudebního redaktora Milana Tesaře zaměřené na francouzskou hudební scénu:

 

Aude Stulírová Martin je v kontextu brněnské kulturní scény zcela nepřehlédnutelná postava… Tato původem Francouzka, která pochází z jižní Francie, poprvé přijela do Brna v roce 2010 a od té doby zůstala Brnu a České republice věrná. Začínala jako lektorka francouzštiny na Alliance Française Brno, pracovala jako dobrovolnice v SVČ Lužánky, kde měla na starosti komunikaci, a posléze se stala také ředitelkou Alliance Française Brno (2013-2016). V letech 2013-2020 byla uměleckou ředitelkou a dramaturgyní festivalu francouzské kultury Bonjour Brno.

Mezi tím vším se věnovala své vlastní tvorbě (Aude Stulírová Martin hraje na několik hudebních nástrojů, zpívá a hraje divadlo). V roce 2016 založila česko-francouzské kočovné divadlo Le Cabaret Nomade a šansonové trio Šarivary (world music, jazz).

A samozřejmě nesmíme opomenout, že za celou tu dobu, co žije a pracuje v Česku, se naučila perfektně česky…

 

 

Next, get a website that allows you to lookup by spot. Some internet sites supply local entries, while some use a worldwide market. Also, keep in mind list of hookup groups on facebook to make sure you're genuine as to what you're searching for within a day. The ideal dating sites let you look for by age and site. Additionally, there are cellular dating apps accessible that allow you to discover local ladies together with your cellular phone.