Představujeme 26. ročník

27. 1. 2018
25.4.—8.5.2022

Ve dnech 1. až 26. dubna ožije Brno francouzskou kulturou. Tradiční festival nabídne pestrý program pro všechny milovníky francouzského filmu, hudby nebo gastronomie.

Ve dnech 1. až 26. dubna ožije Brno francouzskou kulturou. Tradiční festival francouzské kultury nabídne pestrý program pro všechny milovníky francouzského filmu, hudby nebo gastronomie. Letos navíc fanoušky potěší nový a přehlednější web.

Připravili jsme pro vás měsíc nabitý zajímavými akcemi pro všechny věkové kategorie – francouzské filmy v Kině Art, gastronomický zážitek v Otevřené zahradě, koncerty, divadelní představení včetně jedné derniéry, besedu s překladatelkou francouzské literatury, dvoudenní Francouzskou oázu na Mendláku, výstavu nebo tradiční francouzský trh Le Rendez Vous: Chuť Francie. Festival jako každoročně zakončí pétanquový turnaj v Lužánkách. Podívejte se na kompletní program a vyberte si to své!

O festivalu

Posláním festivalu je vytvořit atmosféru, která návštěvníky pomyslně přenese do jiné země, do magického prostoru, ve kterém mohou všichni bez rozdílu věku, národnosti či jazyka prožít společné lidské dobrodružství.
To hookup girls for sexual activity is not difficult and fast, but how would you select the best young lady? The secret is to reach know her onlyfans leak mega cloud and decide on what she enjoys. There are several things to consider when choosing a lady to produce the next erotic experience far more pleasurable. Look at the following tips to find the proper lady for yourself. You may use online dating sites to identify a lady. These sites have various diverse women who are able to hookup. Growing weed seeds amazon at home can be a fun project and a nice way to have your own cannabis plants on hand.